Patentuota technologija

Derindama patikimus mokslinius tyrimus ir aukštųjų technologijų klinikinę patirtį, augimo faktorių indukuotoje terapijoje (GFIT) „AQ“ naudoja patentuotą tinkamų derinių ir koncentracijų mišinį.

Aukščiausio lygio augimo faktoriaus technologija

„AQ Skin Solutions“ augimo faktoriaus technologija iš pradžių buvo sukurta žaizdų gijimui skatinti ir ląstelių regeneracijos terapijai pacientams su trečiojo laipsnio nudegimais. Nuolatiniai medicininiai tyrimai parodė, kad tinkamai sukurta patentuota augimo faktoriaus technologija gali pakeisti odos, plaukų folikulų ir makšties sienelių ląstelių senėjimo procesą, sumažinti randus ir pagreitinti natūralų organizmo gijimo procesą. Naujoviški „AQ“ tyrimai parodė, kaip efektyviai padidinti augimo faktorių išsaugojimą, kad būtų pasiektas geriausias jų įsisavinimas ir efektyvumas.

„Sumažėjusi augimo faktoriaus gamyba ir UV spinduliuotės, taršos ir toksinų padaryta žala sukelia raukšles odoje ir mažina odos elastingumą bei pigmentaciją.”

Be įprasto senėjimo proceso, aplinka sąlygoja didelę laisvųjų radikalų žalą ir kolageno bei elastino skilimą. Dėl tokių pažeidimų gali pablogėti augimo faktoriaus funkcija, sumažėja organizmo galimybė atstatyti oksidacinius pažeidimus ir prireikia papildomos paramos.

Gydomojo kosmetinio serumo „AQ“ sudėtyje esanti kondicionuota terpė išsauganti aukštos kokybės specifinius augimo faktorius, citokinus ir interleukinus, kurie pagreitina regeneracijos procesą. Remiantis pažangia ląstelių rūšiavimo technologija, buvo sukurti „AQ Skin Solutions“ augimo faktoriaus serumai, naudojant ekranuotas ir įamžintas fibroblastų ląstelių linijas, apsaugotas keturiais patentais JAV, ES, Japonijoje ir Korėjoje: (US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), ES (2680865), Japonija (5981947) ir Korėja (10-2013-7026105).

Kai kurios augimo faktorių funkcijos žmogaus organizme

TGF-beta

B1, B2, ir B3

 • Skatina kolageno gamybą
 • Skatina glikozaminoglikano gamybą
 • Padidina fibronektino sintezę
 • Slopina matricos skilimą
 • Skatina ląstelių chemotaksį

GM-CSF

Granulocitų ir monocitų kolonijas stimuliuojantis faktorius

 • Skatina kraujodaros ląstelių linijų dauginimąsi ir diferenciaciją
 • Pagerina monocitų ir makrofagų funkciją
 • Pakelia leukocitų lygį

PDGF

Trombocitų augimo faktorius

 • Skatina angiogenezę
 • Skatina žaizdų gijimą
 • Pašalina audinį su randais

Kliniškai buvo įrodyta, kad augimo faktorių sumažėjusios gamybos papildymas panaudojant „AQ“ patentuotą žmogaus augimo faktoriaus technologiją išnaudoja ląstelių senėjimo proceso virsmo potencialą ir skatina natūralų organizmo atsinaujinimo procesą. „AQ Skin Solutions“ augimo veiksniai buvo sukurti atsižvelgiant į specifiškumo ir stabilumo išsaugojimą.

Naudodama aukščiausius pasaulyje augimo faktorius, „AQ“ reikšmingai pakeitė požiūrį į odos atjauninimą, tuo padidindama kūno galimybes apsisaugoti po operacijos, nudegimų, žaizdų ir UV spindulių poveikio. Dėl specifinių augimo faktorių generavimo šis išradimas leidžia efektyviau regeneruoti audinius ir atstatyti ląsteles bei papildyti energiją naudojančius organus su mažesniu šalutiniu poveikiu ir prastovomis.