Apie Mus

Apie „AQ Skin Solutions“ augimo faktoriaus terapinės kosmetikos mokslą ir atradimus.

Apie augimo faktorius

„AQ“ augimo faktoriaus technologija yra moderniausias ir novatoriškas būdas žmogaus augimo faktoriams gaminti ir panaudoti medicininės kosmetikos srityje. Augimo faktoriai yra grupė specializuotų ir trapių baltymų, kurie veikia kaip cheminiai tarpininkai tarp įvairių ląstelių rūšių. Augimo veiksniai, kurie yra svarbūs ląstelių funkcijoms suaktyvinti, natūraliai randami žmogaus kūne, t.y. organizmo fibroblastinėse ląstelėse. Atrankiniai augimo faktoriai yra svarbūs didinant ląstelių gamybą, ląstelių dalijimąsi, kraujagysles ir kolageno bei elastino gamybą.

Derindama patikimus mokslinius tyrimus ir aukštųjų technologijų klinikinę patirtį, augimo faktorių indukuotoje terapijoje (GFIT), „AQ“ naudoja patentuotą tinkamų derinių ir koncentracijų mišinį.

„AQ Skin Solutions Inc.“ yra apdovanojimus laimėjusi, augimo faktorių gamyboje specializuojanti medicininės kosmetikos įmonė, įsikūrusi Kalifornijoje (JAV).

Medicininiais tyrimais nustatyta, kad augimo faktoriai greitina ir skatina chirurginių intervencijų, nudegimų, žaizdų ar nelaimingų atsitikimų atvejais žmogaus organizmo pažeistų audinių gijimą. Augimą skatinantis mechanizmas palengvina pokyčius ląstelių lygiu, atjaunina pažeistas ląsteles, proceso metu atstato pažeistą odą. Įrodyta, kad augimo faktoriaus technologija gerina senstančios ir saulės pažeistos odos išvaizdą bei padeda atkurti normalų plaukų augimą. Ankstyvojo augimo faktoriaus technologijos kosmetikos patentai pirmą kartą buvo išduoti 1994 m.

2001 m. draugijai „Society of Investigative Dermatology“ buvo pateikti du nepriklausomi dvigubai akli tyrimai, skirti ištirti vietiškai naudojamus serumus, turinčius natūralius ar biotechnologinius augimo faktorius. Rezultatai nustebino: tepant ant odos du kartus per dieną keturias-šešias savaites, abiejų serumo rūšių naudojimo rezultatai buvo geresni nei „Botox“! Kiekvienas tyrimas parodė reikšmingą kolageno, hialurono rūgšties, elastino, fibroblastų ir epidermio storio padidėjimą.

Daugiausia apdovanojimų susilaukusi gydomosios kosmetikos serija

Pažangiausia „AQ“ odos priežiūra ir terapija pripažinta visame pasaulyje, gavusi „CityBeat News Spectrum“, „My Face My Body“ ir „The Aesthetic Industry“ apdovanojimus. „AQ Skin Solutions“ buvo pripažintas produktu, pasižyminčiu didžiausiu klientų pasitenkinimu, geriausia odą stangrinančia priežiūra, geriausiu su senėjimu kovojančiu produktu, geriausiu augimo faktoriaus serumu ir t.t.

Apdovanojimo „CityBeat News SPECTRUM Awards“ laimėtojas

Kategorija „Didžiausias klientų pasitenkinimas“

laimėjo tris metus iš eilės: 2017, 2016 ir 2015 m.

Kategorijos „Australijos 2016 m. geriausias odą stangrinanti priemonė“ nugalėtojas – „AQ Recovery Serum“ ir augimo faktorių indukuota terapija (GFIT).

Apdovanojimo „THE Aesthetic Industry Awards 2016“ laimėtojas.

Kategorijos „Geriausias plaukų regeneracijos produktas“ nugalėtojas

„AQ Skin Solutions“ – „Advanced Hair Complex +“

Apdovanojimo „My Face my Body Awards 2016“ laimėtoja JAV, Australijos ir Didžiosios Britanijos rungtyse.

Kategorijos „JAV 2016 metų geriausio produkto prieš senėjimą“ nugalėtojas – „AQ Active Serum“.

Kategorijos „Didžiosios Britanijos 2016 m. geriausia profesionali odos priežiūros gaminių serija“ nugalėtojas – „AQ Skin Solutions Cosmeceuticals“.

Apdovanojimo „Truth in Aging Awards 2014“ laimėtojas.

Kategorijos „Truth In Aging“ skaitytojų mėgstamiausias“ nugalėtojas

„AQ Skin Solutions“ – „Eye Serum“

Apdovanojimas „Truth in Aging Awards 2013“

Kategorijos „Geriausias akių kremas-serumas“ nugalėtojas.

„AQ Skin Solutions Eye Serum“

Apdovanojimo „Truth in Aging Awards 2012“ laimėtojas.

Kategorijos „Geriausias akių kremas-serumas“ nugalėtojas.

„AQ Skin Solutions“ – „Eye Serum“

Apdovanojimas „Aesthetic Awards 2012“

Kategorijos „Metų priežiūra“ finalistas

„AQ Skin Solutions“ – „Dermastamp“

Apdovanojimo „Truth in Aging Awards 2012“ laimėtojas.

Kategorijos „Penki geriausi serumai su augimo faktoriais“ nugalėtojas

„AQ Skin Solutions“ – „Active Serum“.

Dr. Ahmed Al-Qahtani, Ph.D

Dr. Ahmedą Al-Qahtani sukurti „AQ Skin Solutions“ įkvėpė išsamus darbas augimo faktorių gydomojo panaudojimo srityje – jis siekė atstatyti sužeistus audinius ir sukurti dirbtines odos transplantacijas.

Savo žinias ir patirtį augimo faktorių biotechnologijose jis panaudojo kurdamas aukščiausios kokybės augimo faktorių gamybos procesą, kuris apima tik tuos augimo faktorius, kurie buvo pripažinti veiksmingiausiais gerinant odos ir plaukų išvaizdą ir juos panaudojant tiksliais kiekiais ir deriniais, kurių reikia norint pasiekti greitų ir precedento neturinčių rezultatų.

Palyginus su rinkoje esamais augimo faktoriaus produktais, šie produktai turi stabiliausią sudėtį. Dr. A. Al-Qahtano technologija turi daugybę patentų įvairiose pasaulio šalyse: JAV (US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), ES (2680865), Japonijoje (5981947) ir Korėjoje (10-2013-7026105).

Jeigu norite tapti platintoju, susisiekite su mumis.

Kontaktai